לקוחות מספרים עלינו

בטי כהן, מלווה התפתחותית
היום אימא באה למפגש עם התינוקת שלה בת ה-4 חודשים. התינוקת סבלה במפגש הקודם מכאבים סביב בקיעת השיניים. והיום עם המחרוזת היא הייתה נינוחה ושמחה והשתתפה בכל הפעילויות. שאלתי את האימא: את חושבת שזו המחרוזת שמקלה על המצב? ואימא אמרה בפירוש שהמחרוזת אכן מרגיעה בצורה מפתיעה. נשמע כמו קסם. אבל זה באמת. וזה טבעי!
בטי כהן, מלווה התפתחותית קיבוץ הראל
אופיר כגן
המלצה חמה חמה חמה חמה 🙂 חיפשתי מתנה יפה ליום ההולדת של אמא שלי, שאני אוהבת הכי בעולם. היא אוהבת תכשיטים, ובעיקר שרשראות, וחיפשתי משהו מיוחד ומרגש. יצרתי קשר עם the charmer דרך האתר. לאימייל ששלחתי ענה לי מיד ביום למחרת רדי, בעלה של דורון. דורון היא האמנית שיוצרת את התכשיטים המדהימים האלו. רדי הוא איש מקסים ואני והוא היינו בקשר במיילים ובטלפונים עד שנסגרנו על מה אני קונה ואיך משלמים. הם שלחו את השרשרת תוך יומיים, ותוך פחות משבוע היא כבר הייתה אצלי. היא הגיעה ארוזה בצורה הכי יפה שאי פעם קיבלתי מתנה, מושקעת ומדהימה חיצונית. היה לי כל כך קשה להתאפק לא לפתוח את האריזה, שנתתי לאמא את המתנה שבוע קודם… השרשראות מדהימות, נעימות על הצוואר ועדינות. אמא הייתה בעננים. אז המלצה ענקית. גם לקנות מאמנים ישראליים וגם מוצר איכותי ושירות מדהים. אין עליהם!
אופיר כגן קרית אונו
ז'נה :)
רדי ודורון המקסימים! רוצה להודות מקרב לב על החוויה הנעימה ברכישת שרשרת ענברים לעצמי. תמיד חשבתי שזה רק לפעוטות.. טעיתי. כמו שאמרתם, בלוטת התריס שלי התאזנה, נשירת השיער כמעט ונעלמה לחלוטין ואני מרגישה הרבה יותר חיונית לאורך כל היום! המון המון תודה!
ז'נה 🙂 גבעת ישעיהו
 מעין אמא של ניר וטל
התאומים ישנים כבר כמה ימים רצוף בשקט (יחסי…) והנפיחות בחניכיים כמעט נעלמה. ולא פחות חשוב, גם אני ישנה סוף סוף!
מעין אמא של ניר וטל נתניה